Aktuálně z Gymnázia


Tradiční ples Gymnázia, již 14. ročník

Páteční den, 16. 2. 2018, se pomalu krátí a většina lidí je doma, kouká na televizi nebo je s kamarády. A co dělali naši studenti ze septimy a 3. A? Ti se určitě připravovali na již 14. ples Gymnázia Velkých Pavlovic jak fyzicky, tak psychicky. Slečny se soukaly do krásných bělostných šatů a pánové do náramně padnoucích obleků.

Oficiální zahájení bylo v 19.30 hodin a přesně ve 20.00 hodin se nám představili studenti z předposledních ročníků přepychově secvičenou polonézou, na pohled okouzlující podívanou.  Celý sál se hemžil dámami s nádhernými šaty jako pro princezny a čarokrásnými účesy, havraními obleky s růžovými motýlky, kteří úžasně ladili s parádní výzdobou sálu sladěnou do modro-růžova. O obecenstvo nebylo nouze, rodiče, učitelé, studenti, ti všichni přišli tento večer shlédnout onen tanec. Po polonéze následovalo sólo s rodiči. Na všech tvářích zúčastněných jsme mohli vidět ukázkové úsměvy.

Po desáté hodině se začala prodávat tombola, která byla skoro hned rozprodaná. O ceny avšak nebyla nouze jednak díky nespočtu sponzorů, jednak díky velké šanci na výhru. Spokojené výrazy ve tváři také způsobila kapela Tremolo, která hrála naprosto božsky. Žízeň jste mohli uhasit u našeho originálního koktejl baru a nechat se „vyblejsknout“  u pana fotografa.

Celý večer byl prostoupený dobrou náladou, tancem a skvělou hudbou. Také nesmělo chybět půlnoční překvapení. Studenti ze 3. A si vybrali téma život, od začátku až do konce, a třída septima zase taneční vystoupení napříč slavnou hudební scénou. Myslím, že můžu za všechny přítomné tvrdit, že letošní ples se vydařil a už teď se můžeme těšit na ten příští!
zpět aktuality